Forumi

Svakodnevna pčelarska događanja

Forumi

PostPostao/la crnii » 17 ožu 2019, 10:18

Onaj susjedni forum ne radi?
Hps jel, šta je riknio ili trenutne neke pretumbacije, možda hakeri napali :roll: :lol:

:krigle
Viribus Unitis d.d.
crnii

Re: Forumi

PostPostao/la Tokito1969 » 17 ožu 2019, 16:57

Navodno novi predsjednik bespovratno zatvorio, vidiš da rade i novu stranicu :twisted:
tko pčelari vrijedi, tko ne pčelari ne vrijedi
Tokito1969

Lokacija: pčelinjak 1 Seketin 255 MNV, pčelinjak 2 Podurte 400 MNV

PostPostao/la crnii » 18 ožu 2019, 10:37

Tokito1969 je napisao/la:Navodno novi predsjednik bespovratno zatvorio, vidiš da rade i novu stranicu :twisted:

Ako je bespovratno, onda neće biti neki novi forum :?:

A ako je tako, to mi se osobno ne sviđa, jer mislim da nikakve zabrane ili ukidanja nisu dobre.
Ne postoji u EU pčelarski savez koji nebi na net-u imao neko okupljalište svojih članova.
Zemlje sa brojem stanovnika kao HR, Irska, Danska, Finska.. imaju pčelarske forume.
Ovo mi je stvarno smješno i vjerujem da je trenutna neka pretumbacija i da kum neće biti službeni-trajni "haker" koji je zanavek ugasio pčelarski forum.

pozzz
Viribus Unitis d.d.
crnii

PostPostao/la crnii » 02 tra 2019, 23:22

Stvarno je jad i tuga ovo sa Hrvatskim pčelarskim savezom :roll:

Da nisu sposobni napraviti i aktivirati, pčelarski forum, nije mi pojmljivo.
Ili se boje "glasa naroda" ili su potpuno nesposobni ili ljenčine.
Ne znam zašto im uopće plačam godišnju članarinu i zašto sam pretplačen za novine "Hrvatska pčela"?

Ako ne znaju kako napraviti i aktivirati forum, napraviti ću im ga ja.
Davnih dana.. 2011-2012., sam radio književne forume.. ništa komplicirano.

SRAMOTA je ovo za HPS, proslavili se kumovi već sada.

:? :| :roll:
Viribus Unitis d.d.
crnii

PostPostao/la vupi » 03 tra 2019, 09:13

crnii je napisao/la:Stvarno je jad i tuga ovo sa Hrvatskim pčelarskim savezom :roll:

Da nisu sposobni napraviti i aktivirati, pčelarski forum, nije mi pojmljivo.
Ili se boje "glasa naroda" ili su potpuno nesposobni ili ljenčine.
Ne znam zašto im uopće plačam godišnju članarinu i zašto sam pretplačen za novine "Hrvatska pčela"?

Ako ne znaju kako napraviti i aktivirati forum, napraviti ću im ga ja.
Davnih dana.. 2011-2012., sam radio književne forume.. ništa komplicirano.

SRAMOTA je ovo za HPS, proslavili se kumovi već sada.

:? :| :roll:

Sve je to OK , ali si zaboravio ( previdio ) da se taj HPS forum pretvorio u nešto što skoro nema veze sa pčelarstvom već je postao mjesto PREPUCAVANJA i BALJEZGANJA ,
a bilo je i neprimjerenih riječi za takvo javno / neznam kako da ga nazovem /.....

IAKO nisu SAMO bili krivi forumaši ,već je krivica u NEKOME tko je trebao voditi brigu o tom forumu i sankcionirati one koji ga MINIRAJU / neznam kako jer nisam stručan za to /...
Ali zakon RULJE je prevladao na tom forumu / NAŽALOST /.
Pojedinci su započeli i nakon SPAMANJA nestali dok je nekolicina prihvatila i nastavila ......
Čitam i druge forume iz našeg okruženja ali takovih razgovora TAMO NEMA ,
jer NEKO vodi brigu o tome i odmah te pojedince opomenu ili isključe sa foruma a njihove neprimjerene postove OBRIŠU .

Neznam što se trenutno dešava , dali se obnavlja ili je potpuno ugašen ,budemo vidjeli !!!!!

Članarinu plaćamo jer je takav ZAKON /kao i RTV pretplata / .... :evil: :urnebes

vupi

PostPostao/la crnii » 03 tra 2019, 11:04

vupi je napisao/la:
HPS forum pretvorio u nešto što skoro nema veze sa pčelarstvom već je postao mjesto PREPUCAVANJA i BALJEZGANJA ,
a bilo je i neprimjerenih riječi za takvo javno / neznam kako da ga nazovem /.....

IAKO nisu SAMO bili krivi forumaši ,već je krivica u NEKOME tko je trebao voditi brigu o tom forumu i sankcionirati one koji ga MINIRAJU / neznam kako jer nisam stručan za to /...
Ali zakon RULJE je prevladao na tom forumu / NAŽALOST /.

Apsolutno točno!!!!

Postoji ona izreka "Od najgore vlasti, gore je samo bezvlašće"!

Primjera za potvrdu ove izreku o bezvlašću ima napretek, iz prošlosti i sadašnjosti.

Pogledajmo samo što se dešava sada npr. u Libiji, Iraku, Siriji.. gdje vlast drži 5-6 lokalnih šerifa, a do prije koje godine to su bile stabilne države, smio si se noću prošetati ulicom, a da te nitko ne opljačka ili ubije, ne daj Bože.

Ima i kod nas primjera bezvlašća npr iz povijesti..
kapitulacija Italije 1943.g. i odlazak Talijana iz Zadra.
15-tak dana je bilo bezvlašće, niti su partizani niti Njemci ulazili u Zadar i bio je totalni kaos.

Odoh ja u povijest :D :roll:
Slično je i sa internetom, moraju postojati neka pravila i moderatori/administratori koji sve neprimjereno brišu.
Stari forum HPS-a to nije imao, zbog ljenosti vlasnika i osnivača.

Da ne uzurpiram i ja temu, nadam se da će kolega promjeniti mišljenje o "uzurpiranju" i početi slobodno pisati na svim temama ovog foruma.
A da mi je drago da je nabavio pčele, jest, pa ga pozdravljam iskreno i ovim putem :D

Viribus Unitis d.d.
crnii

PostPostao/la crnii » 05 tra 2019, 20:21

Nema foruma (tog drugog), ali zato fejsbuk pčelarske grupe niču ko gljive poslije kiše.

Svaki predavač ili pisac za neke/bilo koje pč. novine ili prodavač pč. opreme, ima svoju pčelarsku grupu na fejsbuku.

Mene dvojica blokirala... :roll:... obojica predavači, jedan vrca po 100 kg bagrema, drugi na youtubu ima valjda 500 video-klipova :!:

Nešto im se nisam svidio :roll:

Ali nebitna tema i obično piskaranje s moje strane.

Viribus Unitis d.d.
crnii

Natrag na Svakodnevni pčelarski razgovori i razmišljanja

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.