AA Forum - djelovanje i utjecaj u okruženju!

Dobro se treba pohvaliti, a na loše ukazati kako bi se isto što brže ispravilo!
Pravila foruma
Ovdje spadaju teme o djelovanju i aktivnostima pčelarskih saveza, organizacija, društava, udruga, zadruga... Trebamo ih hvaliti za dobro odrađene stvari u pčelarstvu, ali imamo pravo, kao njihovi članovi, ukazati i na propuste i pogreške kako bi šteta po pčelar(k)e i pčelice bila minimalna.

Da li je ovaj Forum opravdao očekivanja u ovih 5 godina, treba li nastaviti s radom ili ne???

Anketa je završila: 31 pro 2016, 18:45.

DA
19
100%
NE
0
Nema glasova

Ukupno glasova : 19

AA Forum - djelovanje i utjecaj u okruženju!

PostPostao/la Veli Jože » 01 stu 2016, 18:25

Drage prijateljice i prijatelji, poštovane kolegice i kolege, :)

U svjetlu najnovijih propitkivanja o (ne)aktivnosti pojedinih član/ova/ica našeg foruma, prilažem statistiku postanja na današnji dan:

Stat.jpg
Statistika AA Foruma na dan 01.11.2016.
Stat.jpg (23.47 KiB) Pogledano 4098 put/a.

Meni to uopće ne izgleda loše za forum koji se NIGDJE ne reklamira, niti je izdanak neke pčelarske organizacije, a svi znamo koliko znače reklame u današnje vrijeme, kao i organizacije koje stoje iza pojedinih foruma, premda tim i takvim forumima praktično SVAKODNEVNO virtualna "krv" teče u potocima. :(

Naš forum nije i nikada neće biti na tom, rekao bih "ispod" nivou komuniciranja, s tim se morate pomiriti i prihvatiti! :)

Kome nedostaje svađalačke akcije, morat će je potražiti na nekom drugom mjestu, ovaj forum prati slijedeća pravila:

1. viewtopic.php?p=22743#p22743
  2. viewtopic.php?p=13#p13

Sigurno se pitate zašto sam otvorio novu temu kad pišem iste stvari koje ponavljam kao papagaj već godinama!? Stvar je vrlo jednostavna, želio bih čuti i vaša mišljenja ima li naš forum značajn(ij)u funkciju u okruženju, je li za sve ove godine opravdao očekivanja ili nije.

Ako nije, najam domene i prostora na serveru, kao i licenca, svi zajedno istječu krajem godine te je lako moguće da ih više NE obnavljam. Jer, zašto forsirati neki (pčelarski) forum ako na njemu nema ničega što se ne može naći na nekom drugom (pčelarskom) forumu, zar ne!

Stoga pozivam sve Vas, punopravne članove da ispunite PRVU anketu koja je uopće ikada postavljena na ovom forumu i iskreno kažete svoje mišljenje. Rezultate ankete komentirat ćemo na kraju i ZAJEDNO odlučiti o sudbini AA Foruma! 8-) :)

Evo ankete na vrhu, ispunite je kad stignete!

Svako dobro svima,

Ivica

:krigle :love
Uvijek svima na raspolaganju, uvijek svima na usluzi !
Veli Jože
Site Admin

Re: AA Forum - djelovanje i utjecaj u okruženju!

PostPostao/la Veli Jože » 04 stu 2016, 21:52

Anketa je u potpunosti anonimna, ako je netko uopće i sumnjao... :)
Također, volio bih da se ovdje daju i određeni prijedlozi za još bolji rad našeg foruma, kao i kritike za ono što nije bilo dobro i što se treba popraviti, ako je moguće...

SVI smo ljudi od krvi i mesa i SVI imamo mane - tako da ne možemo stvoriti nešto savršeno u nesavršenom svijetu i okruženju, ali možemo se truditi i ispravljati greške, zar ne!

:krigle :krigle
Veli Jože
Site Admin

PostPostao/la Tokito1969 » 05 stu 2016, 08:31

Svakako evo i moj glas za DA, jer ne znam kako da ispunim anketu gore
tko pčelari vrijedi, tko ne pčelari ne vrijedi
Tokito1969

Lokacija: pčelinjak 1 Seketin 255 MNV, pčelinjak 2 Podurte 400 MNV

PostPostao/la vupi » 05 stu 2016, 10:35

Tokito1969 je napisao/la:Svakako evo i moj glas za DA, jer ne znam kako da ispunim anketu gore

I ja isto . :oops:

DA ,DA ,DA!

:krigle
vupi

PostPostao/la Debejac » 07 stu 2016, 23:08

Sreća pa sam svratio (tragao za prilozima o sviranju gitare)!

Jasno je da neću biti čest gost jer sam pčele i prodao i istjerao iz sebe (?!), ali zarad ljudskog prema ljudima, moram reći, tj. ponoviti ono što sam ovdje već bar dvaput rekao: ovaj forum itekako treba postojati; na njemu sam se najbolje osjećao jer sam uvijek imao osjećaj da kao čovjek razgovaram sa dobrim ljudima; ovaj forum je onaj fini ljudski obraz koji ni na kojem drugom forumu nisam pronašao, a bio sam učesnik mnogih; ovaj forum nema puno halabuke kao na drugim forumima, ali na svako pitanje naći ćeš odgovor, neko će ti pomoći i nećeš se zbog toga ružno osjećati; Ivica je dobar čovjek i i divim mu se i čudim kako ima snage i za pčele i za forum.

Mene su učili, kad odlaziš, da ne zatvaraš stražnjicom vrata. Ovo neka bude iskren dokaz tome.

Pozdrav svima i svako vam dobro!

P.S.

Kako glasati?
Koga li se ljudi na zemlji više plaše: Boga ili Njegove opozicije, đavola?
Debejac

PostPostao/la DB_happy » 08 stu 2016, 12:42

Hvala svima na lijepim riječima, :D :bravo Esad me posebno oduševio! :D :D :bravo :bravo

Za glasanje ne bi trebalo biti problema, sam ose odabere opcija i klikne u kružić!

Svatko može glsati samo jednom, nakon toga više nema kružića ispred opcija!

DB_505 - modificirana 13-okvirna DB košnica
DB_happy

PostPostao/la Veli Jože » 08 stu 2016, 12:54

Evo popravio sam anketu, moja je greška! :oops: :oops:

Nadam se da se ne ljutite, tko radi taj i griješi... 8-) :)

Veli Jože
Site Admin

PostPostao/la Debejac » 08 stu 2016, 13:56

Evo, majstor popravio glasačku kutiju, a ja glasao. Sretno!

Pozdrav, svako dobro!
Debejac

PostPostao/la Tokito1969 » 08 stu 2016, 18:14

Ivice sve 5, ne griješi samo onaj tko ne radi a mi baš kao i Ti ne spadamo u tu kategoriju, pa zato nema ljutnje ni zamjeranja

:krigle :krigle :krigle

Esade, krasno zboriš :bravo :bravo :bravo

Eto naučih još jedan izraz koji ima isto značenje kao i "nikada ne ruši mostove za sobom"

tko pčelari vrijedi, tko ne pčelari ne vrijedi
Tokito1969

Lokacija: pčelinjak 1 Seketin 255 MNV, pčelinjak 2 Podurte 400 MNV

PostPostao/la Debejac » 08 stu 2016, 23:19

Tokito1969 je napisao/la:Ivice sve 5, ne griješi samo onaj tko ne radi a mi baš kao i Ti ne spadamo u tu kategoriju, pa zato nema ljutnje ni zamjeranja

Esade, krasno zboriš :bravo :bravo :bravo

Eto naučih još jedan izraz koji ima isto značenje kao i "nikada ne ruši mostove za sobom"

Da, to je ta poslovica.

Svi griješimo, a život je kratak pa valja što prije i što češće ispravljati greške.

Ovaj forum je mala (velika) porodica i šteta je što svaki član porodice nije lično/osobno upoznao svakog. Čovjek čovjeku uvijek može i treba nekako pomoći, a što se toga tiče, ja sam više puta rekao i opet ću ponoviti: na raspolaganju sam onoliko koliko mognem. Jer, pčelarstvo je težak zanat sa previše strepnje i strahovanja pa dobro dođe kad ti bilo kakvu pa ma i samo moralnu podršku pruži onaj koji te najbolje razumije, a to je brat po zanatu - pčelar.

Pozdrav, svako dobro!
Debejac

Sljedeća

Natrag na O (ne)radu pčelarskih saveza,organizacija,udruga,zadruga...

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.